1 ranking wystawowy - o.Chorzów za sezon wystawowy 2003


Gratulujemy i życzymy sukcesów


 


Klasyfikacja ogólna:

1 miejsce: chart afgański – THE BIG BANG Alphaville’s  wł. Ewa Firman – 1365 pkt.

2 miejsce: chart afgański – HIP HIP HURA Gandamak wł. Ewa Firman – 1229 pkt.

3 miejsce: chart afgański – Alphaville’s LIPSTICK KILLER wł. Barbara Gabriel – 992 pkt.

 

4. whippet – MAURITIUS Lazarus wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 900 pkt.

5. PON – BRAWURA Kontekst wł. Anna Dzidt – 642 pkt.

6. Sznaucer min. czarno-srebrny – WEKTOR Dyas, wł. Zofia Majewska – 494 pkt.

7. Dalmatyńczyk – MICHELANGELO Pantera Unica, wł. Aleksandra Lewalska – 487 pkt.

8. Airedale terier – Hektor of the Aire Victory – wł. Anna Paczena – 460 pkt.

9. Parson russell terrreir – LEICA Półdiable – wł. Barbara Kozdarś – Pałka – 425 pkt.

10. Bokser – SOLO Lider – wł. Julian Jodłowski – 419 pkt.

11. Rotttweiler – MAGIC Marsel – wł. Katarzyna Malinowska – 344 pkt.

12. Whippet – OSAKA Lazarus, wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 330 pkt

13. Briard – ARIETTE Trzy Korony, wł. Tomasz Waszkiewicz – 300 pkt.

14. Owcz. niemiecki -VINETA v.Fourniermuhlenbach ,wł Joanna i Adam Domańscy 259pkt.

15. Collie – LEDA Dobra Nasza – wł. Iwona Taraszkiewicz – 246 pkt.

16. Dalmatyńczyk – ALFA&OMEGA LOVELY Uśmięchnięta Wielocętka – wł. Aleksandra Lewalska – 225 pkt.

17. Chow-Chow – VOX Ben Ken – wł. Sonia Trefoń – 190 pkt.

18. Mastif pirenejski -ARALAR de Saigola – wł. Lucyna Gąsiorek – 170 pkt.

19. Whippet – HARRY POTTER Lazarus – wł. Andrzej Sokołowski – 158 pkt.

20. PON - TARKA z Gangu Długich – wł. Mariola Szczygieł – 147 pkt.

21. Whippet – ALHAMBRA SPORT Lazarus – wł. Anna Korytowska – 128 pkt.

22. CTR – BORYS Czarna Piętnastka – wł. Małgorzata Czapla – Karel – 120 pkt.

23.  Briard - AEIVENA KARHU Czarny  Niedźwiadek – wł. Tomasz Waszkiewicz – 102 pkt.

24. Golden Retriever – NEVADA Gordius – wł. Małgorzata i Marcin Majdczak – 84 pkt.

25. ON – URWIS od Siemiona – wł. Renata Pietsch – 84 pkt.

26. Whippet – HERMIONA GRANGER Lazarus – wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 70 pkt.

27. Whippet – TOM JONES Lazarus -  wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 65 pkt.

28. Lhasa Anso – UNIQUE GIRL Azurowa Amhara – wł. Anna Dzidt – 45 pkt

29. Amstaff – BONNO Marengo – wł. Violetta i Artur Łysiak – 34 pkt.

30. Whippet – A-HA Lazarus - wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 20 pkt.

31. Whippet – Bynkemarken’s ZARAH LEANDER  – wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 20 pkt.

 

Psy biorące udział w rankingu były klasyfikowane  w różnych kategoriach kategoriach tak poszczególni zwycięzcy są następujący:


Najlepsze baby : AEIVENA KARHU Czarny Niedźwiadek – wł. Tomasz Waszkiewicz- 102 pkt.

Najlepsze szczenię:  MAURITIUS Lazarus– wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 160 pkt

Najlepszy Junior: MAURITIUS Lazarus– wł. Katarzyna i Wojciech Lazar – 740 pkt.

Najlepszy Pies Dorosły i Najlepszy Champion – THE BIG BANG Alphaville’s , wł. Ewa Firman

Najlepszy PiesWeteran
: LEDA Dobra Nasza – wł. Iwona Taraszkiewicz

Najlepszy Pies Klasy Użytkowej – VINETA v.Fourniermuhlenbach , wł. Joanna i Adam Domańscy