Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Chorzów
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH


 

WYNIKI WYSTAWY:



PSY

KLASA SZCZENIĄT (sędzia: Luciano Musolino)

1 WO ASTIZ Rodiaz Maść: Czarno-podp. Ur: 08-11-25 O: ORBIT Rodiaz M: SIGMA Rodiaz H: Szkalski Piotr, Wł: Namyślak Radoslaw
2 WO ARON Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 08-10-13 O: QUEEKS Karanberg M: CARMEN Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech, Wł: Łagoński Tomasz
3 WO ROMEO Kalupus Maść: Czarno-podp. Ur: 08-12-08 O: MARKUS v. Status Quo M: IVANA Kalupus H: Barjak Magda, Wł: Barjak Magda, Barjak Martin

KLASA MŁODZIKÓW (sędzia: Luciano Musolino)

1 BDB ASKON z Leśnego Justynowa Maść: Czarno-podp. Ur: 08-08-05 O: DUX de Cuatro Flores M: DONA Skania H: Lisowski Sylwester, Wł: Lisowski Sylwester
2 BDB ZOOM Avax Hof Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-07 O: ANDRJUSCHA van Noort M: JUDY Avax Hof H: Zavadilik Jiri - CZECHY, Wł: Walkova Ivana - CZECHY
3 BDB GHANDI Marko Carras Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-14 O: ROYAL Asarko Lordana M: METAXA z Ostrowskiej Sfory H: Wencel Marek, Wł: Wencel Marek
4 DB HIRO Hodowla z Koźla Maść: Czarno-podp. Ur: 08-09-30 O: INDUS Mis-Maz M: ANSA Hodowla z Koźla H: Bonczyński Stanisław, Wł: Mleczko Winfred
5 DB DANTE Softine Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-16 O: KERRY Robinson Park M: SISI z Niewiadomskiej Doliny H: Góralewicz Tadeusz, Wł: Góralewicz Tadeusz

KLASA MŁODZIEŻY (sędzia: Luciano Musolino)

1 BDB VEGAS vom Zellwaldrand Maść: Czarno-podp. Ur: 08-06-13 O: TYSON vom Kottersbusch M: VIVIAN vom Zellwaldrand H: Wiesner Ralf - NIEMCY, Wł: Szturma Marta, Wiesner Ralf - NIEMCY
2 BDB QUATTRO vom Fichtenschlag-Zwinger Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-14 O: CIMI vom Fichtenschlag M: AGGE vom Fichtenschlag-Zwinger H: Ossmann Eveline - NIEMCY, Wł: Suchan Czesław
3 DB ISO Skilos Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-25 O: TENNO v. Farbenspiel M: FAGMAR Skilos H: Cichy Artur, Wł: Cichy Artur

KLASA JUNIORÓW (sędzia: Dirk Gabriel)

1 BDB Mł. Ch. HAKER Equus Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-31 O: SchH3 RICO vom Altenberger Land M: IPO2 Ch. FARINA Equus H: Bilińska Aneta, Wł: Filipecka Joanna
2 BDB LOGAN Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-08 O: QUEEKS Karanberg M: MERY Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech, Wł: Pustelnik Wojciech
3 BDB RIKO Animar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-07-04 O: IROK Karanberg M: LIZA Animar H: Ciechan Jan, Wł: Ciechan Jan
4 BDB VITO Artrox Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-18 O: VEGAS du Haut Mansard M: KSANDI V-Max H: Dabrowski Artur, Wł: Rybarczyk-Ciupa Aleksandra
5 BDB BILBO vom Haus Rosenbarg Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-06 O: ILBO vom Holtkamper See M: GERMANY van der Lust H: Mintert Jan - NIEMCY, Wł: Mintert Jan - NIEMCY, Galus Maria
6 BDB ARGO Dektandor Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-26 O: WINN vom Holtkaemper See M: MAJA vom Holtkaemper Hof H: Dabrowa Krzysztof, Wł: Goszczyński Arkadiusz
7 DOST (długi włos) BRIX Weź Go Czart Maść: Czarno-podp. Ur: 07-07-30 O: CZORT Weź Go czart M: SCIPO Sfora Kłańca H: Majchrzak Roman, Wł: Majchrzak Roman

KLASA OTWARTA (sędzia: Dirk Gabriel)

1 BDB RAPTORS Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-24 O: PAKROS d'Ulmental M: RA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Pilc Grzegorz
2 BDB IPO1 HILL vom Altenberger Land Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-14 O: DJENGES KHAN v. Santes Home M: SUNNY vom Altenberger Land H: Schleuter Norbert - NIEMCY, Wł: Boratyn Zdzislaw
3 BDB IPO1 CZORT Kierat Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-05 O: PER Jar-Val M: DORA Matador H: Gorynia Beata, Wł: Jakubczak Jacek
4 BDB BRAVOS vom Gebenbacher Land Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-04 O: DUX de Cuatro Flores M: FINA von Zottbachhaus H: Pierchalla Johannes - NIEMCY, Wł: Żyrek Józef
5 BDB MEZO Śmiłowickie Wilki Maść: Czarno-podp. Ur: 06-10-05 O: IPO2 YANGO Tensor M: NADJA Śmiłowickie Wilki H: Horzela Renata, Wł: Langer Jacek
6 DOST (strzał) BAX Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-14 O: ROYAL Asarko Lordana M: WINONA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Trzęsowski Jacek

KLASA UŻYTKOWA (sędzia: Luciano Musolino)

1 D IPO2 DRUG vom Zellwaldrand Maść: Czarno-podp. Ur: 06-12-31 O: MAESTRO vom Osterberger-Land M: CONNY vom Haus Portofino H: Wiesner Ralf - NIEMCY, Wł: Famuła Bernard
2 D DUKE vom Bauhofer-Land Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-19 O: ARAK v. Frankengold M: TRIXI v. Bauhofer-Land H: Gappa Silvia - NIEMCY, Wł: Wróbel Zbigniew
3 D IPO1 OTTO von Haus Yu Maść: Czarno-podp. Ur: 05-12-12 O: ZAMP vom Thermodos M: MARIT von Haus Yu H: Yu Richard - NIEMCY, Wł: Boratyn Zdzisław
4 D IPO1 ROWAN Paul-Mat Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-24 O: FIMO ze Spręcowa M: LENA z Trojańskiego Lasu H: Kalbarczyk Krzysztof, Wł: Błonkowska Elżbieta
5 BDB IPO2 IMO von der zwei Steinen Maść: Czarno-podp. Ur: 05-08-03 O: Karat's YOKER M: BIENE vom Ohreland H: Reich Erwin - NIEMCY, Wł: Wawrzyniak Antoni
6 BDB IPO1 Kkl.1 HORKO vom Huehnegrab Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-06 O: PAKROS d'Ulmental M: FENA vom Huehnegrab H: Scheerer Heinz - NIEMCY, Wł: Szcześniak Bartłomiej
7 BDB Ch. XAVAIR vom Christinen Brunnen Maść: Czarno-podp. Ur: 05-06-02 O: NICOS vom Leithawald M: ALESSANDRA vom Christinen Brunnen H: Schomann S. - NIEMCY, Wł: Opozda Jarosław
8 DB ZAMP von Kronensee Maść: Czarno-podp. Ur: 04-05-31 O: ZEPPO v. Klebinger Schloss M: MADI v. Steigerhof H: Eggemann Walter - NIEMCY, Wł: Majchrzak Roman

KLASA CHAMPIONÓW (sędzia: Luciano Musolino)

1 D Ch. IPO1 ARMIN in Regnum Marianum Maść: Czarno-podp. Ur: 06-11-29 O: QUAX vom Danischen Hof M: Viernheimi PRIXI H: Kranyik Laszlo - WĘGRY, Wł: Małek Wiesław
2 BDB Ch. UTO Hiszpańskie Srebro Maść: Czarno-podp. Ur: 04-07-11 O: APOLO Gard Bohemia M: IRA Hiszpańskie Srebro H: Reuter Renata, Wł: Gierczak Katarzyna

KLASA WETERANÓW (sędzia: Luciano Musolino)

1 BDB KERRY Robinson Park Maść: Czarno-podp. Ur: 00-09-29 O: GILDO vom Robinson Park M: HEIDY z Agiru H: Bardel Jerzy, Wł: Góralewicz Tadeusz

SUKI

KLASA SZCZENIĄT (sędzia: Rüdiger Mai)

1 WO CHIPSI vom Frankengold Maść: Czarno-podp. Ur: 09-01-03 O: SchH3 Kkl.1 SG7 VANOS v. Noort M: SchH1 Kkl. 1 SG65 ESCADA vom Frankengold H: Goldlust Frank - NIEMCY, Wł: Goldlust Frank - NIEMCY, Zajączkowski Sebastian
2 WO ROXI Kalupus Maść: Czarno-podp. Ur: 08-12-08 O: MARKUS v. Status Quo M: IVANA Kalupus H: Barjak Magda, Wł: Barjak Magda, Rolnik Roman
3 WO FINA Team V-Max Maść: Czarno-podp. Ur: 08-11-07 O: BRUNO von Vierhundert Herz M: ZINA vom Altenberger Land H: Dybul Kornel, Wł: Dybul Kornel
4 WO BETTY spod Gichty Maść: Czarno-podp. Ur: 08-11-23 O: YANKEE v. Altenberger Land M: DEBI Wierny Druh H: Głowacki Adam, Wł: Kowalska Joanna
5 WO KSANDINA Equus Maść: Czarno-podp. Ur: 09-10-30 O: SchH3 MARKUS vom Status Quo M: IPO2 FARINA Equus H: Bilińska Aneta, Wł: Bilińska Aneta
6 WO CONDA vom Frankengold Maść: Czarno-podp. Ur: 09-01-03 O: SchH3 Kkl.1 SG7 VANOS v. Noort M: SchH1 Kkl.1 SG65 ESCADA vom Frankengold H: Goldlust Frank - NIEMCY, Wł: Goldlust Frank - NIEMCY, Zajączkowski Sebastian
7 O GENNY von der Wienerau Maść: Czarno-podp. Ur: 08-12-27 O: V31 GOLD Szenberg M: V BRIXIE von der Wienerau H: Rosen Michael - NIEMCY, Wł: Kowalski Wiktor
8 O BAJKA Psi Kantor Maść: Czarno-podp. Ur: 08-11-04 O: KASTOR v. Holtkämper Hof M: BRITA Psi Kantor H: Pisarczyk Ludwik, Wł: Pisarczyk Ludwik

KLASA MŁODZIKÓW (sędzia: Rüdiger Mai)

1 BDB PT WILMA z Ostrowskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-07 O: ARAK de la Ferme Malgre L'eau M: NOKIA z Ostrowskiej Sfory H: Jaśtak Krystian, Wł: Jaśtak Krystian
2 BDB ABRA z Leśnego Justynowa Maść: Czarno-podp. Ur: 08-08-05 O: DUX de Cuatro Flores M: DONA Scania H: Lisowski Sylwester, Wł: Łagoński Tomasz
3 BDB MILI Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 08-10-03 O: BRAVOS vom Steffen Haus M: RA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Krzak Adam, Okrasa Grzegorz
4 BDB WIKI z Ostrowskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-07 O: ARAK de la Ferme Malgre L'eau M: NOKIA z Ostrowskiej Sfory H: Jaśtak Krystian, Wł: Skrzypek Dawid, Jaśtak Krystian
5 BDB CONNI Softine Maść: Czarno-podp. Ur: 08-08-18 O: TENNO vom Farbenspiel M: ALEX Skilos H: Góralewicz Tadeusz, Wł: Góralewicz Tadeusz
6 BDB FIONA Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 08-09-27 O: QUEEKS Karanberg M: PUMA Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech, Wł: Pustelnik Wojciech, Kucharska Angelika
7 DB GINA Marko Carras Maść: Czarno-podp. Ur: 08-07-14 O: ROYAL Asarko Lordana M: METAXA z Ostrowskiej Sfory H: Wencel Marek, Wł: Jędrysiak Przemysław
8 DB HANA Hodowla z Koźla Maść: Czarno-podp. Ur: 08-09-30 O: INDUS Mis-Maz M: ANSA Hodowla z Koźla H: Bonczyński Stanisław, Wł: Bonczyński Stanisław

KLASA MŁODZIEŻY (sędzia: Rüdiger Mai)

1 BDB IOSY von Bad-Boll Maść: Czarno-podp. Ur: 08-03-01 O: OBER von Bad-Boll M: PANJA dell Alto Pino H: Rieker Hans-Peter - NIEMCY, Wł: Szturma Marta, Rieker Hans-Peter - NIEMCY
2 BDB SANDRA Vitaxis Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-20 O: Zw. Św. VEGAS du Haut Mansard M: Ch. WARINKA Vitaxis H: Fiala Vitezslav - CZECHY, Wł: Fiala Vitezslav - CZECHY, Sobczak Zbigniew
3 BDB Brawos Bis MARYLA Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-05 O: CEDRIC vom Amur M: Brawos Bis BUFFY H: Falkiewicz Justyna, Wł: Falkiewicz Justyna
4 BDB RITA v. Haus Galli Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-09 O: IRLO v. Holzheimer Linde M: VANDA Sorex H: Jesensky Ondrej - SŁOWACJA, Wł: Błoński Paweł
5 BDB TRINITY Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-10 O: VEGAS du Haut Mansard M: WINONA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Okrasa Grzegorz
6 BDB WIZA vom Haus Tchorz Maść: Czarno-podp. Ur: 08-04-24 O: IPO3 Kkl. 1 JOHNY WALKER vom Haus Tchorz M: IPO2 Kkl. 1 FRANCA vom Haus Tchorz H: Tchorz Mirosław, Wł: Tchorz Mirosław
7 BDB RENNA v. Haus Galli Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-09 O: IRLO v. Holzheimer Linde M: VANDA Sorex H: Jesensky Ondrej - SŁOWACJA, Wł: Jureczko Gertruda
8 BDB TRIXI Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-04 O: QUEEKS Karanberg M: ELEONORA Topolowy Zaulek H: Pustelnik Wojciech, Wł: Pustelnik Wojciech
9 BDB ANGIE Animar Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-30 O: OTTO von Haus Yü M: LIZA Animar H: Ciechan Jan, Wł: Kulczyński Piotr
10 BDB ILANKA z Krzywego Maść: Czarno-podp. Ur: 08-06-26 O: ILBO vom Holtkämper See M: HARA vom Team Fiemereck H: Kalisz Beata, Wł: Kalisz Beata
11 BDB FIXI z Rodu Tytana Maść: Czarno-podp. Ur: 08-03-30 O: IPO2 WILKO Tensor M: DARA Hartis Bohemia H: Maj Jacek, Wł: Ochmann Monika
12 BDB GINA Padaroko Maść: Czarno-podp. Ur: 08-03-15 O: IPO2 WILKO Tensor M: CHELLY Almet H: Sobczak Zbigniew, Wł: Kaszyca Stefan
13 BDB PT UZI Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-17 O: KAI von der Luisenstrasse M: Ch. YETTE vom dem zwei Steinen H: Stanek Wanda, Wł: Banasiak Robert
14 BDB TANITA Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-10 O: VEGAS du Haut Mansard M: WINONA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Chęciński Karol
15 BDB PT INGA Rus-Land Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-31 O: VAX von der Kupferhälde M: ROXI De-Marko H: Rudasz Grażyna, Wł: Szczepaniak Monika
16 DB FRIDA Dektandor Maść: Czarno-podp. Ur: 08-04-01 O: MAX Kamabeda M: MAJA vom Holkämper Hof H: Dąbrowa Krzysztof, Wł: Goszczyński Arkadiusz
17 DB WILMA Tarand Maść: Czarno-podp. Ur: 08-05-30 O: TASSO Gard Bohemia M: ALMA Tarand H: Tarnowski Andrzej, Wł: Mizera Henryk - POLSKA
18 DB BLANKA Dan-Woj-Mat Maść: Czarno-podp. Ur: 08-02-04 O: KAI von der Luisenstraße M: YRIS z Folinku H: Kurowski Wojciech, Wł: Zenderowski Konrad
19 DB PERLA Majorův háj Maść: Wilczasta Ur: 08-02-15 O: AJAX v. Röhnsaler Bach M: GIBI Majorův háj H: Galvasova Gabriela - CZECHY, Wł: Sarnecka Helena
20 DB SALSA von Sussets Maść: Czarno-podp. Ur: 08-03-16 O: INDO Stary Samotar M: DEXA Wierny Druh H: Przontka Joachim, Wł: Szatan Małgorzata
E.Z. WEGGIE aus Wattenscheid Maść: Czarno-podp. Ur: 08-04-06 Rod: SZ 2217366 O: VA1 VEGAS du Haut Mansard M: SCALA aus Wattenscheid H: Kober Waldemar - NIEMCY, Wł: Kober Waldemar - NIEMCY, Piotrowiak Grzegorz

KLASA JUNIORÓW (sędzia: Dirk Gabriel)

1 BDB IPO1 VIANA Tensor Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-08 O: SONY des Jardins du Peyrou M: WILMA Tensor H: Domańscy Joanna i Adam, Wł: Niemyska-Buczek Agata
2 BDB HEXI vom Bad Waldle Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-05 O: SchH3 TABOO vom Nordteich M: KIWI vom Bad Boll H: Rieker Renate - NIEMCY, Wł: Tchorz Mirosław
3 BDB PT AKSIE spod Gichty Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-15 O: INDO Stary Samotar M: DEBI Wierny Druh H: Głowacki Adam, Wł: Głowacka Agnieszka
4 BDB MAXI ze Skalnego Wzgórza Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-19 O: CANSES v. Suentelstein M: FINA ze Skalnego Wzgórza H: Jureczko Gertruda, Wł: Szlapa Andrzej
5 BDB ZYTA Leśna Opatowska Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-10 O: ROYAL Asarko Lordana M: AFRA Leśna Opatowska H: Marczak Ryszard, Wł: Marczak Ryszard
6 BDB USA aus Wattenscheid Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-30 O: VA ODIN vom Holtkamper Hof M: BUFFIE aus Wattenscheid H: Kober Waldemar - NIEMCY, Wł: Piotrowiak Grzegorz, Piotrowiak Mateusz, Kober Waldemar - NIEMCY
7 BDB TEQUILA Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 07-07-10 O: SCOTT aus Agrigento M: MORFINA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz, Wł: Okrasa Grzegorz
8 BDB SABA z Kanetowca Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-11 O: DIAS aus Wattenscheid M: ORISSA vom Holtkaemper See H: Zamorowski Henryk, Wł: Kowalska Joanna
9 DB MERCEDES Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-07 O: BANDIT zu den sieben Burgen M: BONI Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech, Wł: Pustelnik Wojciech, Kubiak Karolina
10 DB TAJGA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-02 O: IPO2 Kkl. 1 KASTOR v. Holtkamper Hof M: IPO1 Kkl. 1 NEGRA De-Bes H: Kłapkowski Ryszard Wł: Kłapkowski Ryszard
11 DB FARINA vom Farbenspiel Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-12 O: ZAMP vom Thermodos M: YASKA vom Farbenspiel H: Merzenich Josef - NIEMCY, Wł: Bak Magda, Walewski Krzysztof, Merzenich Josef - NIEMCY
12 DB SANDRA Stary Samotar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-13 O: CANDO v. Steffen Haus M: RONJA v.d. Holzheimer Linde H: Gecelovsky Jan - SŁOWACJA, Wł: Famuła Bernard
13 DB JAGA V-Max Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-25 O: ARKO vom Butjenter Land M: HANA V-Max H: Boratyn Zdzisław, Wł: Boratyn Zdzislaw - POLSKA
14 DST (strzał) CHEYENE z Tomickich Lasów Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-29 O: NANDO vom Gollerweiher M: ZORA z Tomickich Lasów H: Rokitka Radosław, Wł: Rokitka Radosław

KLASA OTWARTA (sędzia: Dirk Gabriel)

1 D SchH1 HANKA vom Osterberger-Land Maść: Czarno-podp. Ur: 03-09-21 O: ORBIT von Tronje M: MIRKA vom Osterberger-Land H: Wortmann Dirk - NIEMCY, Wł: Zgorzelski Marek
2 BDB Zw. Rasy. WUTTI Mis-Maz Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-24 O: TOR di Casa Nobili M: FENA Mis-Maz H: Federak Waldemar, Wł: Krętosz Edward
3 BDB TOGA Rodiaz Maść: Czarno-podp. Ur: 07-04-10 O: PAKROS d'Ulmental M: NOMI Rodiaz H: Szkalski Piotr, Wł: Szkalski Piotr
4 BDB ELVI Such-Bud Maść: Czarno-podp. Ur: 06-11-04 O: IPO2 YANGO Tensor M: IPO2 Ch. ZISSI Tensor H: Suchan Czesław, Wł: Suchan Czesław
5 BDB DIZZY Vikar Maść: Czarna Ur: 03-08-24 O: HASKO v. Fern-Tal M: CERY Zde-Sko H: GlisnikVit - CZECHY Wł: Błoński Paweł

KLASA UŻYTKOWA (sędzia: Rüdiger Mai)

1 D IPO2 Kkl.1 ANGEL vom Martinsturm Maść: Czarno-podp. Ur: 04-01-21 O: SchH3 DABO vom Holtkamper See M: SchH1 WENITA vom Moenchberg H: Reschler U. - NIEMCY, Wł: Tchorz Mirosław
2 D IPO1 Ch. SIGMA Rodiaz Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-25 O: REAL Asarko Lordana M: HANCA von der Holzheimer Linde H: Szkalski Piotr, Wł: Namyślak Radoslaw
3 D SchH1 OSCHA von der Grafenburg (Ost) Maść: Czarno-podp. Ur: 05-02-10 O: BOB von der Grafenburg (Ost) M: YERA vom Niemberger Eck H: Bahr Corina - NIEMCY, Wł: Bahr Corina - NIEMCY, Zgorzelski Marek
4 D IPO1 Kkl.1 NEGRA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 02-09-13 O: SchH3 ROMEO v. Pallas Athene M: IPO1 Kkl.1 AFA Korso H: Kłapkowski Ryszard, Wł: Kłapkowski Ryszard
5 D IPO 1 ULI z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 05-03-21 O: DUX de Cuatro Flores M: FINKA z Krywlan H: Gesinowski R.J., Wł: Blukacz Tomasz
6 D IPO1 Brawos Bis JILLY Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-06 O: SIRIO della Real Favorita M: Brawos Bis BUFFY H: Falkiewicz Justyna, Wł: Falkiewicz Justyna
7 D IPO1 FAGMAR Skilos Maść: Czarno-podp. Ur: 03-03-22 O: ISO von der Magistrale M: ERA Jamos H: Cichy Artur, Wł: Cichy Artur
8 D ETNA z Jurajskiego Źródła Maść: Czarno-podp. Ur: 06-04-25 O: YUKON von Klostermoor M: SIDI z Jurajskiego Żródła H: Muchowicz Andrzej, Wł: Żyrek Józef
9 D METAXA z Ostrowskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 04-05-22 O: FRITZ vom Farbenspiel M: IGA z Ostrowskiej Sfory H: Jaśtak Krystian, Wł: Wencel Marek
10 D Ml. Ch. BORA von der Rheinhoehe Maść: Czarno-podp. Ur: 05-11-25 O: QUENN vom Loher Weg M: FENA vom Huehnegrab H: Wiegand Hans Juergen - NIEMCY, Wł: Famuła Bernard
E.Z. YASKA vom Farbenspiel Maść: Czarno-podp. Ur: 04-08-23 O: PAKROS d'Ulmental M: BIENCHEN von Tronje H: Merzenich Josef - NIEMCY, Wł: Merzenich Josef - NIEMCY

KLASA CHAMPIONÓW (sędzia: Rüdiger Mai)

1 D Ch. FANTA Bohemia Svratka Maść: Czarno-podp. Ur: 05-12-13 O: NEWIL v. Contra M: LINDA Rumina Moravia H: Vavrinek Ceslav - CZECHY, Wł: Sobczak Zbigniew
2 D Ch. BONI Such-Bud Maść: Czarno-podp. Ur: 05-04-13 O: IPO2 Ch. CHEWBACCA Temperton M: FRANIA z Ostrowskiej Sfory H: Suchan Czesław, Wł: Suchan Czesław

KLASA WETERANÓW (sędzia: Rüdiger Mai)

1 D Ml.Ch.,Ch. ANSCHY Equus Maść: Czarno-podp. Ur: 00-05-31 O: WIM vom Noricum M: ORKANA z Kojca Coli H: Bilińska Aneta, Wł: Bilińska Aneta
2 D HONDA z Winowskiej Doliny Maść: Czarno-podp. Ur: 99-03-01 O: ANTON Abakus M: FLORYDA Winowska Dolina H: Florek Ewa, Wł: Bonczyński Stanisław
3 DB SONIA Sar-Hel Maść: Czarno-podp. Ur: 99-06-19 O: INDUS v. Fourniermuehlenbach M: LAWA z Iglastego Lasku H: Sarnecka Helena, Wł: Sarnecka Helena