Wyniki finałów 51 Krajowej Wystawy Psów Rasowych Chorzów - 11.09.2011


Młody Prezenter  - Elli Marie Klepp, Norwegia
Grupa Młodsza:
1. Sara Górka ZW.DNIA
2. Martyna Nowak
3. Hanna Mazur
4. Julia Chylak
Grupa Starsza:
1. Zuzanna Ligocka
2. Katarzyna Żak
3. Gosia Tymczak
4. Pola Dziemidowicz

Najlepsze Baby - Jarosław  Grunt
 
1 - Basenji - Mzalia LOVE STORY, wł. Karen Hyland, nr kat.987
2 - Sznaucer olbrzym czarny - PELE PONGO Brodaty Wagabunda FCI, wł. Barbara Brandys, nr kat.344
3 - Owczarek australijski ( typ amerykański ) - LADY MILLION Altura, wł. Katarzyna Wróbel-Lis, nr kat.31
4 - Rhodesian ridgeback - SIBI FRODO Gerdin Longridge, wł. Adrianna Przybyła, nr kat.671
 
Najlepsze Szczenię Anna Redlicka
 
1 -  Wyżeł niemiecki krótkowłosyROSANNE z Czarnego Dworu FCI, wł. Monika Lis. nr kat.703
2 - Jamnik szorstkowłosy standardowyZAPO z Lopenickych kopcu, wł. Jacek Byra,  nr kat.553
3 - WhippetNirse (FCI) YEAR AFTER YEAR, wł. Adam Kejrys, nr kat.975
4 - Coton de tulearTINO Białe Bursztynki, wł. Monika Wierdak, nr kat.878
 
Najlepszy Junior  - Andrzej Brabletz
 
1 - Golden retriever - ZARZUELA Oligarchia FCI, wł. Tomasz Krakowiak, nr kat.743
2 - Shar-PeiBRUNO MARS Nil World, wł. Anna Dzidt, nr kat.315
3 - Buldog FrancuskiNANETTE Minimolos, wł. Agnieszka Wilczek, nr kat.804
4 - Seter AngielskiLEONARD COHEN z Arislandu , wł. Piotr Pawłowski,  kat.684
 
Najlepszy Weteran - Magdalena Kozłowska
 
1 - Owczarek szetlandzki - PRIMA GLORIA z Kojca Coli , wł.Ewa i Monika Kubrak, nr kat.118
2 - Sealyham Terrier - Majomas HIGH-COLOUR, wł. Fredrik Ahs, nr kat.441
3 - Basenji - FELMERIA FOR CHRISTAMS EVE Asiaczek , wł. Joanna Groszek-Szymańska, nr kat.584
4 - Terier walijski - INVADER of Happytails, Katarzyna Nitka, nr kat.465
 
BIS Ras Polskich - Andrzej Kot
 
1 - Polski Owczarek Nizinny ASESOR Kontekst , wł. Marta Różańska, nr kat.605
2 - Chart polski - ZALOTNA ZUZIA Confidence Interval , wł. Mirosław  Sroka, nr kat.606
3 - Gończy PolskiDRYF Herbu Węszynos, wł.Artur Brańczyk, nr kat.645
4 - Owczarek Podhalański - SZARLOTA Leśna Tatra FCI, wł. Anna Narożna, nr kat.92
5 - Ogar polskiGALA z Południowej Kniei FCI, wł. Agnieszka Choroszyńska,  nr kat.655
 
Najlepsza Para Psów - Mirosław Redlicki
 
1 - Pudel Duży MorelowyBODO Omne Trinum Perfectum, nr kat.910 i Zlato Sibiri ZADIRA, nr kat.912 , wł.Anna Kułyk
2 - Terier walijski - Bayleigh Shaireab's TOUCH OF GOLD, nr kat.463  i Bayleigh Shaireab's FIRST ACT, nr kat.468
3 - Owczarek Szetlandzki - BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila,nr kat.98 i ROXA Asketila, nr kat.119, wł.      Jadwiga Wiśniewska
4 - Jamnik Krótkowłosy StandardowyDelbruggers QUAX, nr kat.542 i Excellmagic GALANA GENTILA, nr kat.545 , wł. Anna Kawalec
 
Najlepszy Pies Użytkowy - Andrzej Brabletz
1 - ARAGON z Ojcowskiej Doliny - Seter Szkocki (Gordon), wł.Monika Kornecka, nr kat.697, 
2 -  Irish Melody LUCKY LUKE, Seter Irlandzki, wł. Ewa Wójcik, nr  kat.689
3 - Wyżeł Weimarski KrótkowłosyANTA LAVA Just Weimaraner FCI , wł. Justyna Majewska-Czerny, nr kat.713
4 - Posokowiec BawarskiTORES z Klanu Posokowców FCI , wł. Beata i Ryszard Staniak, nr kat.666
 
Najpiękniejszy Pies Oddziału Chorzów - Mirosław Redlicki
 
1 - MAKOWA PANIENKA Kementari, Airedale Terrier, wł. Anna Paczena, nr kat.360
2 - RAVEN WHITE Magenta, Seter angielski,  wł. Katarzyna Płaneta, nr kat. 682
3 -  ?
4 - RHODESIA Golden Jankee, Cocker spaniel amerykański, wł. Iwona i Katarzyna Taraszkiewicz, nr kat.989
 
BOG 1 - 
Dorota Paź  
1 - HORTENSJA z Francuskiej Ulicy, Owczarek francuski briard, wł. Joanna Szeptycka, nr kat.44
2 - PERSANO Fatransky SenBorder Collie, wł. Miro Kotulas, nr kat.18
3 - Owczarek SzetlandzkiLEO Wspólny DomOwczarek Szetlandzki, wł. Arkadiusz Polaszek, nr kat.95
4 - BALDUR Braterstwo WilczakówCeskoslovensky Vlcak wł. Anna Gągola, nr kat.26

BOG 2 - Andrzej Kot

1 - DARK EASTER Mocny Akord, Berneński Pies Pasterski , wł. Bogusław Wołoszyn, nr kat.175
2 - RATELLA z Norblińskiej Doliny, czarny terier, wł. Agata Tymczak, nr kat.202
3 - FAREL San Diego DW, Cane Corso Italiano, wł. Dariusz Wilczek, nr kat.193
4 - DRAB Suchogórski Raj, Bernardyn Długowłosy, wł. Andrzej Lisek, nr kat.156
 
BOG 3 - Judith Averis, Wielka Brytania
1 - U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort,West Highland White Terrier, wł. Dariusz Fronia, Paweł Grabowski,
 nr kat.485
2 - High Flyer's VELVET , Terier Walijski, wł. Agnieszka Nowak-Patyniak, nr kat.469
3 - YETI Pro AmareYorkshire Terrier, wł. Konrad Korski, nr kat.492
4 - AMADEUS OF BlatajNorwich Terrier wł. Dariusz Fronia, Paweł Grabowski, nr kat.434
 
BOG 4 - Andrzej Brabletz
1- Daybreak's GARDEN PARTY, Jamnik Szorstkowłosy Standardowy, Ina i Agnieszka Małeckie, nr kat.555
2 - EFFENDI EXI Jamnicza Ostoja, Jamnik Krótkowłosy Standardowy, wł. Anna Kawalec, nr kat.543
3 - DASTRA DIANA Jamnicza Ostoja, Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy, wł. Dorota Heinisch, nr kat.538
4 - DASHER z Siwcowego Grodu, Jamnik Szorstkowłosy Standardowy , wł. Dawid Wiora, nr kat.551
 
 
BOG 5 - Elli Marie Klepp, Norwegia
1 - KALTAG Huk Amarok FCI, Alaskan Malamute , wł. Włodzimierz Woźniczka, nr kat.573
2 - JAZZY BOY Asiaczek FCI, basenji, wł. Joanna  Groszek-Szymańska, nr kat.580
3 - CRYBABY Giltedged, Cirneco Dell 'Etna,  wł. Alexandra i Radana Blahutová, nr kat.589
4 - TIGER Srebro Północy, Siberian Husky, wł. Wioletta Kadłub, nr kat.601
 
 
BOG 6 - Marian Paweł Bocianowski
1 - GALA z Południowej Kniei FCI, Ogar polski, wł. Katarzyna Gazda, nr kat.655
2 - DRYF Herbu Węszynos , Gończy Polski, wł. Artur Brańczyk, nr kat.645
3 - GUINNESS Venator Magnus FCI, Gończy  Słowacki, wł. Artur Brańczyk, nr kat.635
4 - SUNGA APATO Folwark Zwierzęcy, Rhodesian Ridgeback,wł. Dagmara Wróbel, nr kat.678
 
BOG 7 - Andrzej Brabletz
1 - ARAGON z Ojcowskiej Doliny, Seter Szkocki (Gordon), wł. Monika Kornecka, nr kat.697
2 -  Lofty (FCI) DESPERADO, Seter Irlandzki, wł. Ewa Wójcik, nr kat.690
3 - ANTA LAVA Just Weimaraner FCI, Wyżeł Weimarski Krótkowłosy, wł. Justyna Majewska-Czerny, nr kat.713
4 - RAVEN WHITE Magenta, seter angielski, wł. Katarzyna Płaneta, nr kat.682
 
 
BOG 8 - Stanisław Firlik
1 - CHELSEA z Zagłębia,Golden Retriever, wł. Monika Lis, nr kat.751
2 - Agniola WILD BEAUTY, flat coated retriever, Agnieszka Golińska,nr kat.732
3 - KOH-I-NOOR Izomer, cocker spaniel angielski, wł. Bożena Banasiewicz,Zuzanna Turecka, nr kat.719
4 - Hesidos KEVIN JUNIOR, Lagotto Romagnolo, wł. Małgorzata Kulczyńska, Dorota Iwanowska, nr kat.782
BOG 9 - Zdenka Jilkova, Czechy
1 - MR PONTIUS od Lalanki, Pudel Miniaturowy Czarny, wł. Aneta Chrystoph, nr kat.913
2 - BELMONDO Golden MerlotShih Tzu,  wł. Tomasz Misiuk, nr kat.931
3 - Bramver´s LOVE ME BELIEVE,Chihuahua Długowłosy, wł. Dita Dankova, nr kat.847
4 - FERRO ET IGNI Flupsie FCI, Hawańczyk, wł. Roman Fluderski, nr kat.883
 
BOG 10 - Grażyna Pindera
1 - Agha Djari's BLACK EYED PEA, Chart Afgański, wł. Anna Skowrońska-Kocięcka, Maciej Kocięcki, nr kat.953
2 - Ritzas SHAMS AL DIN, Chart Perski, wł. Jolanta  Franek, nr kat.957
3 - Azarin BUTTERMILK MUFFIN, Whippet, wł. Laura Wąsowska, nr kat.970
4 - LORELEI z Łacińskiej, Charcik Włoski,wł. Marcin Zawistowski, nr kat.948

Najpiękniejszy Pies Wystawy - BIS -  Magdalena Świętoń

1 - MR PONTIUS od Lalanki, Pudel Miniaturowy Czarny, wł. Aneta Chrystoph, nr kat.913
2 -  Agha Djari's BLACK EYED PEA, Chart Afgański, wł. Anna Skowrońska-Kocięcka, Maciej Kocięcki, nr kat.953
3 - ARAGON z Ojcowskiej Doliny, Seter Szkocki (Gordon), wł. Monika Kornecka, nr kat.697
4 - CHELSEA z Zagłębia,Golden Retriever, wł. Monika Lis, nr kat.751